153. díl, Margit: Starej dobrej orgasmus

25.05.2022

"Jediný, co ženská opravdu potřebuje, je starej dobrej orgasmus." prohlašuje divadelní postava ve hře Holky jako květ v podání Elišky Balzerové. A mně nezbývá, než s ní souhlasit. Sexuální historky svých kamarádek sbírám s radostí a chutí. Třeba tu o tom, jak jednou si jedna kamarádka vyjela na prodloužený wellness víkend do luxusního hotelu.

Sama, bez rodiny, s vidinou několika dnů, kdy bude hýčkat své tělo i duši. Krásný pokoj, pohodlná postel, nadýchané peřiny, výborné jídlo v hotelové restauraci, masáže, sauna, procházky v lese, četba a sex ve vaně. Zakoupila si k tomu několik knih, slušivý župánek a fungl nového robertka. První den začal slibně. Wellcome drink od fešného recepčního, chutná večeře ze široké nabídky bufetového stylu, příjemně vyhřáté sauny s vonnými oleji a relaxační hudbou... Před spaním si ještě napustila vanu, a připravila svého nového robertka. Svlékla se, zapálila svíčky, pustila romatnickou hudbu, zaplula do vany, začala se hladit a a po chvíli sáhla po svém novém umělém milenci. Jeho vibrace a velikost slibovaly intenzivní zážitek. Ovšem! V zápalu vášně si milá kamarádka zapomněla přečíst návod a předpokládala, že tento pomocník je stejně vodotěsný, jako její předchozí. Tento frajer však po pár zavrněních ve vaně zkratoval a umřel. Deziluze, zklamání, vztek. Znáte to - asi jako když se chcete pomilovat se svým mužem, načančáte se, vyrobíte atmošku, nějaké to zobání, dobré vínko... a on se na vás ani nepodívá a se slovy o tom, že je utahaný, zapluje na záchod a pak s pivem k televizi... Tahle moje kamarádka je ale žena kreativní. Přece nebudu bez sexu, když mám volno! Nejprve přemýšlela, že by se zkusila poptat na recepci, jestli neprodávají sexuální pomůcky (což je podle mě teda skvělý byznysplán!). Pak to zavrhla a začala přemýšlet, co z toho, co si přivezla s sebou, by ji mohlo uspokojit.... Na recepci si přece jen došla. Koupila si nový zubní kartáček. Obyčejný. A ten svůj extra měkký elektrický, začala používat jinak. Extáze! Od té doby si vozí všude dva nástavce. A nabíječku. Protože na čištění zubů jí i na několik dnů kartáček vydržel na jedno nabití. Pro toto alternativní používání nikoli.

Jo jo, výběr robetka je věc zcela zásadní a nelze ji podceňovat. A kreativita, kreativita je v životě nepostradatelná!

Při debatách o sexu jsem taky zjistila, že každá z nás potřebujeme k dosažení orgasmu něco jiného. Mnohé z nás mají širší škálu potřeb, které se různě mění. Jedna kamarádka tvrdí, že s každým mužem zažila vždy úplně jiný orgasmus - možná to bylo i jejím věkem, není nijak promiskuitní a ty jednotlivé zkušenosti vždy dělily roky a až desetiletí. Od jedné kamarádky vím, že nejsnáze vyvrcholí, když potřebuje malounko čůrat, jiná u toho zas nejradši leží břichem na desce stolu, kapotě auta či jiné ploše, protože pak je to dráždění intenzivní z obou stran. Jedna si představuje, že kolem ní stojí indiánský kmen a svým zpěvem a rytmickým pohubováním ji k orgasmu vede. Jinou vzrušuje představa, že do ní její milý ejakuluje a to sperma se v jejím těle rozrůstá jako strom, do všech zákoutí jejího těla, až k srdci, kterým prorůstá a ona cítí jeho lásku všemi smysly. Máme i ujetější představy - třeba orální sex se psem, znásilňování tlupou Vikingů, koupel s lesbickou masáží pod vodou, sex s mimozemšťanem (ta spousta jeho chapadel do káže obsloužit spoustu otvorů a otvůrků a dokáží být tak jemná!) a další a další. Nedávno jsem dokonce viděla pozvánku na výstavu kresleného "ujetého" porna - na plakátku byla nahá Japonka milující se s chobotnicí.

Zajímalo by mě, odkud pramení předsudky o tom, že my ženy sex tolik nepotřebujeme a musíme k němu být složitě přemlouvány. V židovské komunitě byl pravidelný sex manželčiným (i manželovým právem). Když muž se ženou odmítal spát, mohl za to být odsouzen, nebo musel svou manželku vyplatit při rozvodu a ta se za 90 dnů mohla znovu bez omezení vdát. Googlila jsem si nedávno informace o ženské ejakulaci a představte si, že několik seriózních sexuologů se o ženském mokrém orgasmu vyjadřovalo podobně jako o Yettim - prý existuje, ale řekněte mi, kdo z vás ho někdy viděl...

Dámy, pojďme dělat osvětu! O našich potřebách, o našich představách, o našich orgasmech!

Co potřebujete k orgasmu vy? 

A potkaly jste někdy Yettyho? 

A zažily mokrý orgasmus?