158. díl Margit: Slavíme!

20.06.2022

Tento víkend jsem zvládla dvě oslavy. Můj syn dokonce tři. A příští víkend se nám oslavy sešly dvě v jeden termín. A to nás ještě v týdnu čeká slunovrat. Taky důvod k oslavě. Letos se chystám na pohanské slunovratové oslavy. Do kruhu lidí, které jsem nikdy neviděla, jejichž činnost sleduju na sociálních sítích a k jejichž náboženství jsem se přihlásila při posledním sčítání lidu. Očekávám rozjásané vstřícné muže, ženy a děti, kteří budou do noci tančit kolem ohňů, bubnovat, hrát a zpívat, popíjet a hodovat, družit se a ve dvojicích se uchylovat do okolních křovin, aby oslavili nejdelší noc v roce, magickou noc dávající energii a požehnání všem do celého dalšího roku. Milý se ptal, jestli tam bude grupensex - to netuším a nevím, jestli mu mám říct o svých fantaziích o chystané akci, aby mě tam pustil. A aby náhodou nechtěl jít se mnou! Co kdyby ten grupáč náhodou byl a já se před ním musela tvářit pohoršeně či dokonce znechuceně? I když se obávám, že v pohanské společnosti budu spíše v kategorii moudrých zralých žen a do křoví budou tahány jen slečny ve věku mé neteře -mimochodem nemůžu si vzpomenout, jaký výraz se používal pro postarší ženu nad 40, když muži se říkalo kmet, googlim si to tu a vyjíždí mi samé porno stránky o tom, jak stará žena zaučuje v sexu zajíčka, tak já nevim...

No dobrá, tak zůstaneme u sexu. Strýčkovy šedesátiny jím byly protkané. Strýček je známý bavič a starý prasák (teda miluje erotiku - ale to se nevylučuje). K narozeninám dostal mimo jiné noční košili s obrázkem pařezu a nápisem "Nejsem starý, jsem recyklovaný teenager", polštářek ve tvaru výrazně vyvinutého ženského trupu v sexy prádélku a tričko s potiskem nádherně tvarovaných bujných ňader deroucích se ven dírou na přední části trika. Po stěnách hasičárny, kde se oslava odehrávala, vysely výjevy ze strýčkova života a vtipy tipu: "Víš jaká sexuální poloha je nejhorší? Když seš dole a nahoře nikdo není." - teda, probírali jsme to s Kájou a nakonec jsme se shodli, že s bujnou fantazií a šikovnýma rukama nemusí být ani tato poloha k zahození. Daleko horší poloha je v nadržená vedle tvrdě spícího partnera. A nebo jiný sexuální: "Ráno jsem byl probuzen orálním sexem - už nikdy neusnu ve vlaku s otevřenou pusou." - to se mi teda ještě nestalo, ale asi budu při cestování obezřetnější. Ve vlaku usínám často.

Narozeninová oslava byla plná jídla, hudby, tance, karaoke a tentokrát (protože šlo o významné jubileum) byla protkána i programem. Travesty umělkyně Čiči a Ivona se potily ve svých kostýmech a šminky se jim roztékaly po obličeji. Zpočátku byly půvabné, ale roztékaly se víc a víc, a když pak Čiči při předvádění Kylie Minogue vyskočila z úsporného sexykostýmku umělá koza a přeskákala celý parket, shodila Čiči se slovy: "Se na to můžu vysrat," i paruku a dotančila to jako babochlap. Jedna paní, zhruba ve věku našich babiček, se pak nedala odbýt a sáhla Čiči do rozkroku, aby zjistila, kde má schovaný penis. Nenašla a byla udivená důmyslnou technologií lepení genitálií před travesty vystoupením. Po půlhodině následoval velkolepý ohňostroj, a když se začala připravovat striptérka, sbalila jsem děti a odjela spát k babičce.

To dopolední oslava narozenin malé neteře byla o poznání klidnější. Tam byly jen děti, dort, meloun, balónky, psí sliny mámina milého boxera, spálená záda a blbnutí v bazénu. Jsem zvědavá, v jakém duchu se ponesou sedmdesátiny druhého strýčka, který je slaví příští neděli taky u bazénu. Zda budou podobné spíše těm neteřiným, nebo těm s programem.

No, pro jistotu zajdu mezi tím na ten slunovratový mejdan. I když z toho nebude sex, mohla by to být zábava. A rituál. Oslava života. Noc plná přání, vděčnosti, radosti a lásky.

Jak slavíte slunovrat vy? 

A jaká je pro vás nejhorší sexuální poloha? 

... a Baru Vám napíše ve středu :-)