60. díl Margit: Otitul

20.04.2021

Moje kamarádka je prý "piča manažerka" - neznamená to, že je píča, ani to, že je manažerka, dokonce ani to, že by byla manažerka na piču. Ona se jen stará o sebe a svůj ženský pracovní kolektiv v oblasti jejich zdraví a pravidelně je všechny objednává na prohlídky ke své gynekoložce. Protože jsou v kolektivu samý ženský a její gynekoložka je nejlepší, bere to šmahem a objednává je všecky. Pravidelně. Moc hezký titul.

Taky bych nějakou piča manažerku potřebovala. Na všechny své periodické zdravotní kontroly pravidelně zapomínám - to je taky jediné, co jsem u nich schopná dělat pravidelně. Posledně mi paní doktorka shovívavě řekla, ať přijdu tak za dva roky, což by zas mohlo dát ten čtyřletý interval jako posledně. Na gynekologii to bývá obzvlášť vtipný. Doktor se mě vždycky zeptá, kdy jsem měla poslední měsíčky a já si půjčím jeho stolní kalendář a odpočítávám podle toho, kdy jsem třeba měla děti a kdy jsem tudíž mohla mít naposledy sex a jestli jsem v té době menstruovala. Občas se netrefím o pár dnů či týdnů. Ale tomu doktorovi je to imho stejně buřt. Momentálně o své menstruaci vím naprosto přesně. Crčí ze mě krev, břicho mám jak balón, hlavu jako kedluben a všichni mi lezou na nervy. Ještě včera jsem pro změnu myslela furt na sex. Těsně před menstruací to tak mám vždycky. Já vím, že vám Baru psala, že na mě platí ten vtip o Niagárských vodopádech - to uznávám, já na to myslím pořád, ale tohle bývá extrém...

Nejintenzivnější to bylo u pračky. Divíte se? Kdysi jsem na jednom hereckém výcviku měla kolegyni, operní pěvkyni Katarínu. Katarína byla temperamentní Slovenka s obrovskýma modrýma očima. Působila naprosto uhlazeným dojmem. Do chvíle, než promluvila. Mluvila rychlostí střel z kulometu. Měla sametový hlas. Nádherně zpívala. A byla velmi vášnivá. Od svých asi čtrnácti žila s o něco starším přítelem, který s ní čekal na jejích patnáct, aby se do "toho" mohli pustit. A pak "to" dělali furt. Několikrát denně. Vyprávěla nám, kdy a kde všude "to" dělali. Bydleli spolu u jeho rodičů. Většinou "to" dělali, když nebyli rodiče doma. Jednou ale přišla chuť v koupelně. Rodiče za dveřmi. On tiše zamkl dveře. Začal ji líbat. Myslela na to, aby je rodiče neslyšeli. Naštěstí v koupelně zrovna prala pračka, což dělá dost hluk. Svlékl si ji jen tak trošku, poodhalil jen to nejnutnější. Vysadil si ji na pračku, protože byl o hodně vyšší než ona. A začali "to" dělat na té pračce. Pračka zrovna dokončovala prací cyklus. Přišlo na řadu ždímání. A ty vibrace té pračky spolu se šikovností jejího přítele, přivodili Kataríně několikanásobný orgasmus. A já od té doby nemůžu prát v klidu.

Ono ani takový mytí podlahy nejde dělat bez erotických představ. Leda když člověk vytírá mopem. Páč kleknout si na kolena a začít tu podlahu umývat hadrem, nebo nedejbože drhnout rýžákem - no řekněte sami, v kolika erotických scénách jste tohle už viděli?!? A nebo vaření. Když tak člověk stojí u toho kuchyňského pultu (v kolika filmech jste na něm už viděli někoho souložit?!?), drží ostrý nůž a krájí maso, to je teda rajcovní dost. A nebo hnětení těsta, to je taky dost sexy. Nebo různé ovoce, šlehačka nebo Nutella a jejich konzumace... Viděli jste Devět a půl týdne? A vzpomínáte na tu parodickou scénu ze Žhavých výstřelů? Aspoň že takové umývání nádobí sexy není ani trochu. To totiž dělám z domácích prací zdaleka nejčastěji. Aspoň u toho si odpočinu.

Tuhle jsem milému psala nějaké své nemravné představy. Chudák měl málem infarkt. Já vím, že na něj musím opatrně, ale někdy se to prostě nedá vydržet. Ptal se, jestli na něm nedělám nějaký vědecký experiment. Něco jako "kolik nemravnosti vydrží počestný skoropadesátník". No, dosud mě to nenapadlo, ale kdybych tomu udělala pořádný design a dobře citovala, třeba bych si na tom mohla udělat i to PhD. A měla bych titulů stejně jako Baru! To je nápad, panečku - nemravnosti bych si užila a ještě byla otitulovaná. Jen milý aby to přežil...