7. díl Baru: Dítě for prezident

06.10.2020

Ve škole: Pan učitel hraje ve škole dětem na kytaru (to se ještě smí) a děti si u toho smí broukat (když zpěv je zakázán). Je to rebel!

Ve společnosti přituhuje, počet nakažených Covidem roste. Podle člověka, co teď  de facto řídí tenhle stát, za to může stomatolog Roman Šmucler, kardiolog Jan Pirk, psychiatr Radkin Honzák či průkopník psychosomatické medicíny Jan Hnízdil. Asi mezi nimi bude i Zdeněk Svěrák, ten určitě zpívá ... Až mě zavřou, budu v té nejlepší společnosti. Nesnáším hledání viníků, nikam to nevede. A taky to není pravda.

Kurvit (to napsal můj počítač místo covid a je to docela výstižný) je pořád okolo. Soucítím s těmi, kdo zrovna zápasí. Ale nehodlám tomu obětovat svůj život. Budu dobře žít. Dělat něco pro druhý. Pracovat, co půjde. Zajímat se o svoji rodinu.

Na školní chodbě jsem našla volební proslov. V naší škole si partičky volí svého vůdce? Nebo to je do voleb do školního parlamentu?

Stálo tam:

"Proslov. Volte mě protože dokážu stmelit skupynu a přiložím ruku k dílu. Budu vás podporovat, jak pozitivní tak negativní odpovědi. Pokusí se vám splni plány a dojít k cílům. Budeme spolu řešit spory a nenechám vás ve štychu. Budeme jako smečka, která nenechá své členy ve štychu."

Mám podezření na jednu třeťačku. (Trochu dys, ale obsah skvělý)

Chápete to? To je generace. Tohle jsou naše děti. To by byla prezidentka.

O zázraku: Dneska bych chtěla vyprávět o tom, jakou proměnou jsem zatím prošla. Kdyby to byl motivační blog, asi bych tady kladla důraz na to, že se to může stát i vám. Jestli se to stane vám, to vážně nevím.

Ale já teď vlastně nemusím moc jíst, o mnoho míň spím, hodně toho stihnu, přestala jsem se vážit, a vlastně už mě vůbec nezajímají weby s kabelkama a oblečením. (A pořád ani nepiju ani nefetuju!). To je trošku škoda. Ne těch závislostí. Je mi líto těch obchodníků s kabelkama. Je to stav zamilovanosti. Já jsem se zamilovala sama do sebe v tom nejlepším slova smyslu. To jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží.

Já můžu jít do práce i nenamalovaná. (To je drive!!!)

Můžu, ale ještě jsem to nezkoušela, možná by mě nepoznali.

Covid je stále s námi. Rouška mi přirůstá k obličeji. Uvědomuji si, že ji nesundávám ani, když můžu... (fuj). Už na ni zapomínám.

S kolegy jsme vymysleli skvělý business plán:

Nakažovny. Na nějaký V.I.P. klinice. Záruka lehkého průběhu. Imunita navždy.

Způsob nákazy dle vlastních preferencí:

  • Steril - stříkačkou
  • Bio - sdílení roušky
  • Autistik - kontakt s infikovaným předmětem
  • Ero - speciálně vycvičené pracovnice/pracovníci, kontaktní přenos s bonusy

... teď mi to někdo ukradne a zase nebudu bohatá. V Číně už to určitě dělají. Už týden jsem neviděla televizi, tak možná, že jsem out.

Z domova: Dcera dnes vytáhla kočku z koše se slovy: Eli vylez z koše, nejsi odpad. A kdybys byla, byla bys smíšený, ne papír ....

Šli byste do nakažovny? A který přenos by vyhovoval Vám? A nechcete v ní pracovat až to rozjedeme?

... tak zase ve středu Margit (to si užijete) a já v pondělí  ....