6. díl Margit: Mým milým vrtákům

05.10.2020

Jak už psala Baru, muž s vrtačkou je sexy. A já miluju poličky. Můj bývalý manžel, který byl velmi protektivní ve vztahu ke zdem svého bytu (byt, ve kterém jsme spolu žili, byl totiž jeho), by o tom mohl vyprávět. Každá polička v bytě, kde jsme spolu více než deset let žili, byla výsledkem mého dlouhodobého snažení. Za těch deset let se mi podařilo ho přesvědčit na 4 poličky. 

Takže není divu, že když jsem se od něj odstěhovala, potřebovala jsem ve svém bytě tuto poličkovou insuficienci nějak dorovnat. A protože vrtání je jedna z mála činností, které neumím a odmítám se je naučit (protože mi to přijde nebezpečné a taky proto, že jinak už bych ty chlapy za chvíli fakt na nic nepotřebovala), bylo třeba najít někoho, kdo bude vlastnit vrtačku a bude ochoten se navrtání děr a pověšení poliček zhostit. Jeden z takových pokusů skončil vypadanými kusy zdi v sousedním pokoji (naštěstí také mém). Ale to není podstatné. Podstatné je to s tím vrtačem.

Takže si představte chlapa s pořádnou vrtačkou, jak soustředěně drží ten obrovský vibrující (NEBEZPEČNÝ!) nástroj a vší silou ho tlačí proti zdi. A vy musíte stát těsně u něj, protože držíte vysavač a snažíte se do jeho násosky zachytit všechen ten odletující prach. Sledujete, jak se tomu chlapovi napínají svaly a tuhnou mu rysy, jak očima provrtává tu zeď, jak přesně volí tu směs jemnosti a síly, aby zeď povolila, ale vrták neuhnul. Jak zarývá zuby do svých rtů, protože tohle přece musí udělat na jedničku, když ho pozorujete, jinak by jeho mužství utrpělo. Cítíte jeho pot, vnímáte jeho sílu, napětí stoupá, atmosféra houstne... A pak se mu to povede! A zas!! A znova!!! No řekněte - není to snad sexy?!?!?

Mým rozvedeným životem prošlo takových vrtačů několik. 

Vrtač manager - toho už sláva bohyním spolklo propadliště dějin, ale pohled na něj byl fascinující a děkuju mu za mnoho nezapomenutelných vrtání... 

Vrtač síťař - ten se občas objeví, nosívá dokonce i akuvrtačku, se kterou jde vrtat ve sklepě (jo, sklep! to je takový druhý výtah 😉 tam se dějí věci!). 

Ale nejlepší a mému srdci nejbližší je vrtač modelář. Ten má krom vrtáku ještě neskutečně šikovné prsty! A když říkám šikovné prsty, myslím tím prsty šikovné na cokoliv. Umí spravit zámek u dveří, natáhnout gumičku na zubních rovnátkách, rozchodit počítač, zařídit mnohonásobný mokrý orgasmus, uvařit skvělou večeři, namasírovat nohy... Ach!! Ach ach!!! Toho si nechávám. To je takový můj maskot (no, maskot asi není to pravé slovo). Teď jen doufám, že nám nevyhlásí lockdown a já nepřijdu o veškeré ty drobné domácí mužské práce, s nimiž mi vypomáhá.

Abych ale nebyla příliš rigidní. Oni nejsou sexy jen muži s vrtačkou. Velmi sexy bývají vlastně muži s jakýmkoliv nástrojem, s nímž vykonávají nějakou pořádnou fyzicky náročnou práci. Takoví horníci, nebo sekáči s kosou, chlapi se sbíječkou... a když jsou u toho polonazí a aspoň trochu jim ty svaly na těle drží pohromadě, to je pastva pro oko! 

Což mi připomíná dva moje úplně nejvíc živočišné sexuální okamžiky mého manželství. 

Scéna první: je po štědrovečerní večeři, všichni pozvaní rodinní příslušníci odešli, to uřvané tříměsíční mimino konečně usnulo, nádobí je v myčce a můj muž, svlečený do půl těla stěhuje stoly z obýváku do kuchyně. A jak se mu tak napínají svaly (a kdo znáte mého bývalého muže, víte, že on není žádný model) a tahá ty stoly sám, ve mně se vám vzedmula taková vlna vášně (u něj to možná byl adrenalin vybuzený tím, že přežil první vánoce s tchýní), že jsme se na tom stole hned vášnivě pomilovali! A bylo to TAK krásný, že se mi to i teď po skoro 12 letech úplně živě vybavilo. 

A nebo - scéna druhá - ještě lepší: objednala jsem (ve snaze vařit našim malým dětem jen to nejlepší a samozřejmě BIO) jehně. Jehně mělo být naporcované a mělo skončit v mrazáku. Jenže se to nějak popletlo a já dovezla jehně vcelku, i s hlavou, připravené na rožeň. Co s tím? Čekala jsem, že mě s tím muž vyhodí a já si budu hledat po sídlišti nějaký rožeň. Ale on se k tomu postavil jako hrdina! Sehnal si sekáček na maso, brousek, vykošťovací nůž, pilku na kosti a vrhnul se na to. Sekal, krájel, piloval a byl u toho tak sexy (přiznávám, zvlhla jsem hned, jak poprvé máchnul sekáčkem), že jsme se pomilovali, jen co smyl krev z rukou.

Takže pánové - pokud tohle náhodou některý čtete - pracujte fyzicky před zraky svých žen! Budou vás milovat (ve všech významech toho slova). A používejte u toho ty sexy, nebezpečné nástroje... Poznámka pro méně chápavé - tablet, myš, klávesnice ani telefon NEJSOU SEXY!!! Přečtěte si Zimbarda.

A vy dámy, pamatujte, že "skromná žena - lenivý muž" (jak řekl Tomáš Baťa) a vyžadujte po svých mužích pravidelné vrtání.

A jakým domácím pracím dáváte přednost Vy? A co s Vámi dělají montérky?

... a v pondělí zase Bára .... a já příští středu