Program na ochranu svědků. Pondělí.

04.10.2020

Pondělí ráno. Státní svátek. Doslov.

Doma: objetí, úleva, dojetí, moji blízcí .... dítě v posteli ... muž, co mě donutí se jít proběhnout .... muž, co mi rozpeče chleba a najde nejlepší film na ČSFD, abych se měla dobře .... a udělá mi čaj ... ale možná sní o bondáži, možná bych se měla zeptat .... a takhle povídka začne plnit papír ...

V Brně: žije chlápek, kterého byste tedy rozhodně měli potkat. Poznáte ho, nosí divný svetry, mluví několika jazyky a má nový futon, a je vážně sexy. A taky je trochu ztracenej. Ale ona ho nějaká najde a bude ho milovat. A možná i on pozná, že kromě sexu je fajn i láska. Je to chlap. Má dvě koule, ale ani jedna není křišťálová ... PS: A umí uvařit vývar. To je generace!!!!

Jinde v Praze: Chlapy, je tady Margita. A je skvělá. A má poličky. A velký srdce. Je něžná. A je hrozně krásná, i když se vůbec (trochu kecá) nikdy nemaluje. Nenašel by se jeden, kterej by se nebál potkat ženu svého života? Třeba Laďa nebo Mirek? A kupte jí pořádnou kabelku, ať nosí něco slušnýho.

A vrchol odvahy, aneb, co jsem se naučila: Tuhle povídku dám přečíst svému muži. Doufám, že mě ještě někdy někam pustí. A že mě dál bude milovat. Jako já miluju jeho, i když sbírám emocionální zážitky. Krásné výročí, lásko.


PS: JAKÝ JE VÁŠ PŘÍBĚH?

JESTLI HO CHCETE SDÍLET, NAPISTE NA: PROGRAMNAOCHRANUSVEDKU@GMAIL.COM

TŘEBA SE DOSTANETE DO KNIHY. Jména změníme.


A jak to bylo dál? Najdete na blogu: ProgramNaOchranuSvedku.cz

Věřte, že se rozhodně děly věci ... od 12.10. jedeme dál...